SPRAWDŹ CO W NIM NA WAS CZEKA!
Domek II

Domek II

Odpocznij u nas!

Witaj w Domku nad potokiem! Domek II

Czy jest coś lepszego od standardowego domku letniskowego? Całoroczny, w pełni wyposażony domek! Świeżo wyremontowany i komfortowy, jednocześnie zachowany w klimatycznym, rustykalnym stylu. Domek II to mniejszy z proponowanych przez nas domków. Każda z trzech sypialni posiada własną łazienkę i TV. Na dole dostępny jest wspólny dla wszystkich gości salon i jadalnia, oraz dobrze wyposażona kuchnia i wyjście na taras. Możesz też skorzystać z sauny i ruskich balii z podgrzewaną wodą, altanki z grillem oraz otwartego basenu z leżakami. Najmłodszych gości zapraszamy na plac zabaw z trampoliną!

Zobacz co na Ciebie czeka!

Domek II (8-osobowy)

Dom został wybudowany w 1940 roku. Był to rodzinny dom właścicieli. Przeszedł on całkowity remont w 2020 roku. Dom został zachowany w rustykalnym stylu, nawiązującym do poprzedniego domu. Jest w pełni wyposażony, a do Twojej dyspozycji jest m.in. kuchnia z niezbędnym sprzętem AGD (lodówka, płyta indukcyjna z 5 stanowiskami do gotowania, zmywarka, opiekacz, toster), smart TV, książki, mapy, gry planszowe, puzzle i zabawki dla najmłodszych. Na terenie domku możesz korzystać z darmowego Wi-fi. W Domku II mieszczą się:

Wszystkie pokoje posiadają prywatną łazienkę oraz TV.

Domki z klasą!

Sprawdź co na Ciebie czeka!

Drewniany domek letniskowy - Domek II

Na malowniczym krańcu Polski, w miejscu gdzie Beskid Sądecki graniczy ze Słowacją, jest uroczy zakątek wypełniony ciszą i spokojem. Tutaj brak pośpiechu, leniwie wstające poranki i późne zachody słońca są codzienną rutyną. Jesienne, poranne mgły ubierają na biało pobliskie wzgórza, a szum potoku wtóruje śpiewom ptaków. Tu, gdzie natura sama wchodzi przez próg, położone są dwa bratnie domy – całoroczne domy letniskowe. Jakże podobne, a jednak różnią się od siebie! Każdy z nich skrywa swoją historię. Najwięcej do opowiedzenia ma ten drugi, mniejszy domek – Domek II. Jakie tajemnice skrywa nasz drewniany domek letniskowy?

Dom letniskowy - całoroczny domek w rustykalnym stylu

Domek II to całoroczny, 8-osobowy dom letniskowy, który odbiega trochę wyglądem wewnętrznym od swojego młodszego, ale większego brata. Projekt domu powstał wiele lat temu, gdyż dom wzniesiony był w 1940 roku. Od początku należał do rodziny właścicieli. W 2021 roku dostał drugie życie, gdyż równocześnie z Domkiem I, przeszedł gruntowny remont. Tchnięty w niego powiew świeżości i odrobiny luksusu, odmienił domek całkowicie. Jedno, co zostało w nim zachowane to niesamowity klimat rustykalnego, pachnącego drewnem domu. Drewniane domki letniskowe mają swój szczególny klimat! Na parterze domku możesz rozgościć się i wypocząć w salonie z sofą i stołem obiadowym. Jeśli masz taką ochotę, włącz telewizor i obejrzyj swój ulubiony serial na NETFLIX. Jeśli preferujesz wieczór przy książce – mamy dla Ciebie kilka propozycji. Na pewno wybierzesz pozycję, która wpisze się w Twój gust. Dzieci znajdą tu zabawki, gry i puzzle. Tuż obok jest kuchnia wraz ze wszystkim czego potrzebujesz, chcąc przygotować swoje ulubione potrawy. Swoją pociechę nakarmisz w krzesełku dla dzieci. Na piętrze natomiast znajdziesz 3 pokoje dwuosobowe, a każdy z nich ma własną łazienkę i telewizor. W razie potrzeby, udostępniamy łóżeczko turystyczne dla naszych najmłodszych gości. Otoczenie, w którym mieści się teren ośrodka to pejzaż, w którym każdego dnia masz możliwość odkrywać coś nowego! Oprócz dużej ilości terenu zielonego, masz do dyspozycji między innymi altanę z grillem, odkryty basen, leżaki, suchą saunę i ruskie balie.

Sprawdź też, co oferuje nasz drugi, większy domek letniskowy – Domek I!