Drewniany domek letniskowy - Domek II

Na malowniczym krańcu Polski, w miejscu gdzie Beskid Sądecki graniczy ze Słowacją, jest uroczy zakątek wypełniony ciszą i spokojem. Tutaj brak pośpiechu, leniwie wstające poranki i późne zachody słońca są codzienną rutyną. Jesienne, poranne mgły ubierają na biało pobliskie wzgórza, a szum potoku wtóruje śpiewom ptaków. Tu, gdzie natura sama wchodzi przez próg, położone są dwa bratnie domy – całoroczne domy letniskowe. Jakże podobne, a jednak różnią się od siebie! Każdy z nich skrywa swoją historię. Najwięcej do opowiedzenia ma ten drugi, mniejszy domek – Domek II. Jakie tajemnice skrywa nasz drewniany domek letniskowy?

Dom letniskowy - całoroczny domek w rustykalnym stylu

Domek II to całoroczny, 8-osobowy dom letniskowy, który odbiega trochę wyglądem wewnętrznym od swojego młodszego, ale większego brata. Projekt domu powstał wiele lat temu, gdyż dom wzniesiony był w 1940 roku. Od początku należał do rodziny właścicieli. W 2021 roku dostał drugie życie, gdyż równocześnie z Domkiem I, przeszedł gruntowny remont. Tchnięty w niego powiew świeżości i odrobiny luksusu, odmienił domek całkowicie. Jedno, co zostało w nim zachowane to niesamowity klimat rustykalnego, pachnącego drewnem domu. Drewniane domki letniskowe mają swój szczególny klimat! Na parterze domku możesz rozgościć się i wypocząć w salonie z sofą i stołem obiadowym. Jeśli masz taką ochotę, włącz telewizor i obejrzyj swój ulubiony serial na NETFLIX. Jeśli preferujesz wieczór przy książce – mamy dla Ciebie kilka propozycji. Na pewno wybierzesz pozycję, która wpisze się w Twój gust. Dzieci znajdą tu zabawki, gry i puzzle. Tuż obok jest kuchnia wraz ze wszystkim czego potrzebujesz, chcąc przygotować swoje ulubione potrawy. Swoją pociechę nakarmisz w krzesełku dla dzieci. Na piętrze natomiast znajdziesz 3 pokoje dwuosobowe, a każdy z nich ma własną łazienkę i telewizor. W razie potrzeby, udostępniamy łóżeczko turystyczne dla naszych najmłodszych gości. Otoczenie, w którym mieści się teren ośrodka to pejzaż, w którym każdego dnia masz możliwość odkrywać coś nowego! Oprócz dużej ilości terenu zielonego, masz do dyspozycji między innymi altanę z grillem, odkryty basen, leżaki, suchą saunę i ruskie balie.

Sprawdź też, co oferuje nasz drugi, większy domek letniskowy – Domek I!

svg stopka

Domki nad potokiem to idealna lokalizacja nie tylko latem, ale i zimą – blisko stąd do restauracji, na stok narciarski oraz szlaki turystyczne.